PACS GROUP, INC.

NYSE: PACS (PACS Group, Inc.)

Kemas kini terakhir: 23 jam lalu

41.30

0.29 (0.71%)

Penutupan Terdahulu 41.01
Buka 40.80
Jumlah Dagangan 1,574,607
Purata Dagangan (3B) 874,230
Modal Pasaran 6,536,649,216
Harga / Pendapatan (P/E TTM) 26.65
Harga / Pendapatan (P/E Ke hadapan) 15.55
Harga / Jualan (P/S) 1.00
Harga / Buku (P/B) 5.58
Julat 52 Minggu
7.50 (-81%) — 43.08 (4%)
Tarikh Pendapatan 10 Aug 2026
Margin Keuntungan 2.59%
Margin Operasi (TTM) 0.07%
EPS Cair (TTM) 0.610
Pertumbuhan Hasil Suku Tahunan (YOY) 29.10%
Pertumbuhan Pendapatan Suku Tahunan (YOY) 30.70%
Jumlah Hutang/Ekuiti (D/E MRQ) 469.36%
Nisbah Semasa (MRQ) 1.71
Aliran Tunai Operasi (OCF TTM) 99.08 M

Arah Aliran Pasaran

Jangka Pendek Jangka Sederhana
Industri Medical Care Facilities (US) Menaik Menaik
Medical Care Facilities (Global) Menaik Menaik
Stok PACS Group, Inc. Menaik Menaik

AISkor Stockmoo

0.5
Konsensus Penganalisis 3.0
Aktiviti Orang Dalam NA
Volatiliti Harga -0.5
Purata Bergerak Teknikal -2.5
Osilator Teknikal 2.0
Purata 0.50

Saham Serupa

Stok Modal Pasaran DY P/E (TTM) P/B
PACS 7 B - 26.65 5.58
DVA 12 B - 18.70 91.65
EHC 11 B 0.73% 18.41 4.17
CON 3 B 1.20% 17.55 7.28
GRDN 2 B - 47.56 11.46
ARDT 1 B - 9.97 1.08

PACS Group Inc is a post-acute healthcare company primarily focused on delivering high-quality skilled nursing care through a portfolio of independently operated facilities Its is a nursing providers in the United States based on number of facilities, with over 200 post-acute care facilities across nine states serving over 20,000 patients daily. It also provide senior care, assisted living, and independent living options in some of communities.

Sektor Healthcare
Industri Medical Care Facilities
Gaya Pelaburan Small Core
% Dimiliki oleh Orang Dalam 72.29%
% Dimiliki oleh Institusi 29.86%

Pemilikan

Nama Tarikh Syer Dipegang
Defilade Capital Management, L.P. 31 Dec 2025 1,145,485
8 Knots Management, Llc 31 Dec 2025 610,070
Julat 52 Minggu
7.50 (-81%) — 43.08 (4%)
Julat Harga Sasaran
42.00 (1%) — 52.00 (25%)
Tinggi 52.00 (RBC Capital, 25.91%) Beli
Median 44.00 (6.54%)
Rendah 42.00 (Oppenheimer, 1.70%) Beli
Purata 46.00 (11.38%)
Jumlah 3 Beli
Harga Purata @ Panggilan 36.40
Syarikat Tarikh Harga Sasaran Panggilan Harga @ Panggilan
Oppenheimer 04 Mar 2026 42.00 (1.69%) Beli 36.35
UBS 04 Mar 2026 44.00 (6.54%) Beli 36.35
RBC Capital 27 Feb 2026 52.00 (25.91%) Beli 36.51

Tiada data dalam julat masa ini.

Tahap sokongan, rintangan dan garis aliran yang dibentangkan telah dihasilkan oleh model kecerdasan buatan (AI) dan harus ditafsirkan dengan berhati-hati.

Portfolio

AI Templat

Peringatan harga anda

Profil Risiko

| | | | |
Konservatif
Sederhana Konservatif
Sederhana
Sederhana Agresif
Agresif
Margin Keselamatan (EP)
Keuntungan Separa (TP1)
Keuntungan Sasaran (TP2)
Kerugian Maksimum (SL)

Penafian: Perkara di atas adalah untuk tujuan ilustrasi sahaja dan BUKAN nasihat pelaburan. Dapatkan nasihat daripada penasihat kewangan yang berkelayakan.

Harga Masuk (EP)

Ambil Untung 1 (TP1)

Ambil Untung 2 (TP2)

Henti Rugi (SL)

Julat 52 Minggu
 
52WL
 
52WH
SL
EP
TP1
TP2

Semua harga peringatan berada dalam julat harga 52 minggu

Keuntungan Nyata -
Keuntungan Tidak Nyata -
Dividen Diterima 2026 -
Jumlah Untung -
Pulangan Purata -
Kuantiti (Beli) -
Purata Harga (Beli) -
Kuantiti (Jual) -
Purata Harga (Jual) -
Tiada saham yang memenuhi kriteria anda