ON HOLDING LTD

NYSE: ONON (On Holding AG)

Kemas kini terakhir: 19 jam lalu

34.04

-1.20 (-3.41%)

Penutupan Terdahulu 35.24
Buka 35.01
Jumlah Dagangan 11,115,182
Purata Dagangan (3B) 6,398,305
Modal Pasaran 11,267,155,968
Harga / Pendapatan (P/E TTM) 43.64
Harga / Pendapatan (P/E Ke hadapan) 23.70
Harga / Jualan (P/S) 5.98
Harga / Buku (P/B) 5.63
Julat 52 Minggu
31.41 (-7%) — 61.29 (80%)
Tarikh Pendapatan 12 May 2026
Margin Keuntungan 8.18%
Margin Operasi (TTM) 10.61%
EPS Cair (TTM) 0.790
Pertumbuhan Hasil Suku Tahunan (YOY) 43.00%
Pertumbuhan Pendapatan Suku Tahunan (YOY) -38.00%
Jumlah Hutang/Ekuiti (D/E MRQ) 23.19%
Nisbah Semasa (MRQ) 2.80
Aliran Tunai Operasi (OCF TTM) 417.50 M
Aliran Tunai Bebas Leveraj (LFCF TTM) 323.81 M
Pulangan Atas Aset (ROA TTM) 7.25%
Pulangan Atas Ekuiti (ROE TTM) 15.73%

Arah Aliran Pasaran

Jangka Pendek Jangka Sederhana
Industri Footwear & Accessories (US) Menaik Menurun
Footwear & Accessories (Global) Menaik Menurun
Stok On Holding AG Menurun Menurun

AISkor Stockmoo

0.7
Konsensus Penganalisis 3.0
Aktiviti Orang Dalam -1.5
Volatiliti Harga 1.5
Purata Bergerak Teknikal 0.0
Osilator Teknikal 0.5
Purata 0.70

Saham Serupa

Stok Modal Pasaran DY P/E (TTM) P/B
ONON 11 B - 43.64 5.63
NKE 62 B 3.65% 27.71 4.64
BIRK 7 B - 16.38 2.22
DECK 14 B - 14.26 5.36
WWW 1 B 2.30% 14.21 3.47
DBI 354 M 5.36% - 1.36

Founded in Switzerland in 2010, sportswear firm On Holding generates 93% of its sales from athletic shoes. The brand is best known for its running shoes and its distinctive CloudTec soles. On also produces athletic apparel (6% of sales) and accessories (1%). The firm’s merchandise is available in more than 80 countries and is sold through both wholesale (58% of sales) and company-owned channels (42%). In 2025, On generated 58% of its sales in North America, 25% in Europe, the Middle East, and Africa, and 17% in the Asia-Pacific region.

Sektor Consumer Cyclical
Industri Footwear & Accessories
Gaya Pelaburan Mid Growth
% Dimiliki oleh Orang Dalam 22.22%
% Dimiliki oleh Institusi 62.88%

Pemilikan

Nama Tarikh Syer Dipegang
Platinum Paramount Investment Ltd. 31 Dec 2025 11,312,048
Sinvest Investments Ii Ltd. 31 Mar 2026 8,400,000
Fenghe Fund Management Pte. Ltd. 31 Dec 2025 3,064,211
Julat 52 Minggu
31.41 (-7%) — 61.29 (80%)
Julat Harga Sasaran
51.00 (49%) — 70.00 (105%)
Tinggi 70.00 (BTIG, 105.64%) Beli
Median 56.00 (64.51%)
Rendah 51.00 (Guggenheim, 49.82%) Beli
Purata 58.33 (71.36%)
Jumlah 6 Beli
Harga Purata @ Panggilan 43.34
Syarikat Tarikh Harga Sasaran Panggilan Harga @ Panggilan
BTIG 04 Mar 2026 70.00 (105.64%) Beli 43.23
Barclays 04 Mar 2026 57.00 (67.45%) Beli 43.23
Guggenheim 04 Mar 2026 51.00 (49.82%) Beli 43.23
Telsey Advisory Group 04 Mar 2026 65.00 (90.95%) Beli 43.23
03 Mar 2026 65.00 (90.95%) Beli 43.91
Truist Securities 04 Mar 2026 55.00 (61.57%) Beli 43.23
Needham 03 Mar 2026 52.00 (52.76%) Beli 43.91

Tiada data dalam julat masa ini.

Tahap sokongan, rintangan dan garis aliran yang dibentangkan telah dihasilkan oleh model kecerdasan buatan (AI) dan harus ditafsirkan dengan berhati-hati.

Portfolio

AI Templat

Peringatan harga anda

Profil Risiko

| | | | |
Konservatif
Sederhana Konservatif
Sederhana
Sederhana Agresif
Agresif
Margin Keselamatan (EP)
Keuntungan Separa (TP1)
Keuntungan Sasaran (TP2)
Kerugian Maksimum (SL)

Penafian: Perkara di atas adalah untuk tujuan ilustrasi sahaja dan BUKAN nasihat pelaburan. Dapatkan nasihat daripada penasihat kewangan yang berkelayakan.

Harga Masuk (EP)

Ambil Untung 1 (TP1)

Ambil Untung 2 (TP2)

Henti Rugi (SL)

Julat 52 Minggu
 
52WL
 
52WH
SL
EP
TP1
TP2

Semua harga peringatan berada dalam julat harga 52 minggu

Keuntungan Nyata -
Keuntungan Tidak Nyata -
Dividen Diterima 2026 -
Jumlah Untung -
Pulangan Purata -
Kuantiti (Beli) -
Purata Harga (Beli) -
Kuantiti (Jual) -
Purata Harga (Jual) -
Tiada saham yang memenuhi kriteria anda