ATRICURE INC

NASDAQ: ATRC (AtriCure, Inc.)

Kemas kini terakhir: semalam, 6:11PM

26.30

0.02 (0.08%)

Penutupan Terdahulu 26.28
Buka 26.25
Jumlah Dagangan 851,913
Purata Dagangan (3B) 771,241
Modal Pasaran 1,331,857,408
Harga / Pendapatan (P/E Ke hadapan) 384.62
Harga / Jualan (P/S) 2.57
Harga / Buku (P/B) 2.96
Julat 52 Minggu
25.52 (-2%) — 43.18 (64%)
Tarikh Pendapatan 28 Jul 2026
Margin Keuntungan -7.95%
Margin Operasi (TTM) -4.82%
EPS Cair (TTM) -0.810
Pertumbuhan Hasil Suku Tahunan (YOY) 13.60%
Jumlah Hutang/Ekuiti (D/E MRQ) 17.03%
Nisbah Semasa (MRQ) 4.11
Aliran Tunai Operasi (OCF TTM) 22.19 M
Aliran Tunai Bebas Leveraj (LFCF TTM) -10.42 M
Pulangan Atas Aset (ROA TTM) -3.70%
Pulangan Atas Ekuiti (ROE TTM) -8.38%

Arah Aliran Pasaran

Jangka Pendek Jangka Sederhana
Industri Medical Instruments & Supplies (US) Bercampur Bercampur
Medical Instruments & Supplies (Global) Bercampur Menurun
Stok AtriCure, Inc. Menurun Menaik

AISkor Stockmoo

0.8
Konsensus Penganalisis 3.0
Aktiviti Orang Dalam NA
Volatiliti Harga 3.0
Purata Bergerak Teknikal -2.5
Osilator Teknikal -0.5
Purata 0.75

Saham Serupa

Stok Modal Pasaran DY P/E (TTM) P/B
ATRC 1 B - - 2.96
MMSI 4 B - 26.41 2.27
LMAT 2 B 0.63% 37.93 6.48
PLSE 1 B - - 20.61
AZTA 1 B - 39.88 0.570
PDEX 186 M - 16.06 3.64

AtriCure Inc is an innovator in surgical treatments and therapies for atrial fibrillation (Afib), left atrial appendage (LAA) management, and post-operative pain management and sells its products to medical centers through its direct sales force and distributors. Its product line includes Cryo, Soft Tissue Dissection, RF Ablation Pacing and Sensing, and others. Geographically, it generates a majority of its revenue from the United States. Cardiac ablation and left atrial appendage management (LAAM) products are used by physicians during open-heart and minimally invasive surgical procedures. Pain management solutions are used by physicians to freeze nerves during cardiothoracic or thoracic surgical procedures.

Sektor Healthcare
Industri Medical Instruments & Supplies
Gaya Pelaburan Small Growth
% Dimiliki oleh Orang Dalam 3.37%
% Dimiliki oleh Institusi 103.60%
Julat 52 Minggu
25.52 (-2%) — 43.18 (64%)
Julat Harga Sasaran
52.00 (97%) — 55.00 (109%)
Tinggi 55.00 (UBS, 109.13%) Beli
Median 53.50 (103.42%)
Rendah 52.00 (Citizens, 97.72%) Beli
Purata 53.50 (103.42%)
Jumlah 4 Beli
Harga Purata @ Panggilan 32.26
Syarikat Tarikh Harga Sasaran Panggilan Harga @ Panggilan
BTIG 18 Feb 2026 54.00 (105.32%) Beli 32.26
Canaccord Genuity 18 Feb 2026 53.00 (101.52%) Beli 32.26
Citizens 18 Feb 2026 52.00 (97.72%) Beli 32.26
UBS 18 Feb 2026 55.00 (109.13%) Beli 32.26

Tiada data dalam julat masa ini.

Tahap sokongan, rintangan dan garis aliran yang dibentangkan telah dihasilkan oleh model kecerdasan buatan (AI) dan harus ditafsirkan dengan berhati-hati.

Portfolio

AI Templat

Peringatan harga anda

Profil Risiko

| | | | |
Konservatif
Sederhana Konservatif
Sederhana
Sederhana Agresif
Agresif
Margin Keselamatan (EP)
Keuntungan Separa (TP1)
Keuntungan Sasaran (TP2)
Kerugian Maksimum (SL)

Penafian: Perkara di atas adalah untuk tujuan ilustrasi sahaja dan BUKAN nasihat pelaburan. Dapatkan nasihat daripada penasihat kewangan yang berkelayakan.

Harga Masuk (EP)

Ambil Untung 1 (TP1)

Ambil Untung 2 (TP2)

Henti Rugi (SL)

Julat 52 Minggu
 
52WL
 
52WH
SL
EP
TP1
TP2

Semua harga peringatan berada dalam julat harga 52 minggu

Keuntungan Nyata -
Keuntungan Tidak Nyata -
Dividen Diterima 2026 -
Jumlah Untung -
Pulangan Purata -
Kuantiti (Beli) -
Purata Harga (Beli) -
Kuantiti (Jual) -
Purata Harga (Jual) -
Tiada saham yang memenuhi kriteria anda